Aşk geliyorum demez

AŞK GELİYORUM DEMEZ (2009)“Aşk Geliyorum Demez” filmi, Mahmutpaşa’da bir han esnafının hikayesini anlatır. Tolgahan Sayışman (Ali) handaki esnaflardan birinin oğludur. Ali, oldukça yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Bergüzar Korel (Gözde) ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır.bergüzar korel, tolgahan sayışman (aşk geliyorum demez)


Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali’den Gözde’yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister. Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.
aşk geliyorum demez oyuncuları, aşk geliyorum demez resimleri, aşk geliyorum demez kasımda sinemalarda, bergüzar korel resimleri, tolgahan sayışman resimleri, aşk, komedi, romantik, binbir gece,


Oyuncuları: Bergüzar Korel’in yanı sıra Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Yılmaz Gruda, Hakan Bilgin, Kemal İnci, Yosi Mizrahi ve Sarp Apak rol alıyor.

FRAGMAN


aşk geliyorum demez fragman, fragman izle, gulvecihat.blogcu.com, bergüzar korel slayt, binbir gece

2018 reklam
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !